Onze specialisten

Medewerkers kantoor Ede

Nick de Boer

Register Makelaar en Taxateur

06-21877701
nick@domicilie.nl

"Het initiatief ligt bij ons"

Erik Dekker

Register Makelaar en Taxateur

06-21200078
erik@domicilie.nl

"Zakelijke klanten zijn ook emotioneel betrokken bij een pand"

Dennis van den Heuvel

Register Makelaar en Taxateur

06-55777927
dennis@domicilie.nl

"Elke transactie heeft zijn eigen verhaal"

Alfred Groenendijk

Register Makelaar en Taxateur

06-51360549
alfred@domicilie.nl

 

Joyce Stroomberg

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur

06-82746052
joyce@domicilie.nl

Martine Sauer

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

Miranda van de Kraats

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

 

Pauline Karssenberg

0318-693502
ede@domicilie.nl

Floor Vermeulen

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

Mirte van Manen

Marketing- en communicatiemedewerker

0318-693502
mirte@domicilie.nl

Anke Smink

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur
Specialist Exclusief Wonen

0318-693502
anke@domicilie.nl 

"We vormen een ijzersterk team"

Janita Magendans - Jansen

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
janita@domicilie.nl

"Het hele verkooptraject is bij ons in goede handen"

Medewerkers kantoor Nijkerk

Ben van de Velde

Register Makelaar en Taxateur

033-2000181
06-30390208
ben@domicilie.nl

"Mijn passie? Het beste resultaat bereiken!"

Jan van Gulik

Assistent Makelaar

033-2000181
06-53998656
jan@domicilie.nl

Anne Bonestroo

Medewerker Commerciële Binnendienst

033-2000181
nijkerk@domicilie.nl

"Bij aankoop en verkoop zorgen wij voor het complete plaatje"