Onze specialisten

Medewerkers kantoor Ede

Nick de Boer

Register Makelaar en Taxateur Wonen en Bedrijfsmatig Vastgoed

06-21877701
nick@domicilie.nl

"Een actieve opstelling en heldere communicatie zijn de basis van een goede dienstverlening."

Dennis van den Heuvel

Register Makelaar en Taxateur Wonen

06-55777927
dennis@domicilie.nl

"Een goede makelaar is persoonlijk betrokken en neemt de tijd voor mensen; elke transactie heeft zijn eigen verhaal."

Alfred Groenendijk

Register Makelaar en Taxateur Wonen en Landelijk Vastgoed

06-51360549
alfred@domicilie.nl

"Als makelaar brengen wij mensen en wensen bij elkaar. Dit doen wij met een breed netwerk van aanbieders en zoekers."

Joyce Stroomberg

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur Wonen

06-82746052
joyce@domicilie.nl

"Met volle energie gaan wij tot het uiterste om elke verkoop of aankoop tot een succes te maken."

Anke Smink

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur

0318-693502
anke@domicilie.nl 

"We vormen een ijzersterk team en benutten elkaars kwaliteiten optimaal."

Miranda van de Kraats

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
backoffice@domicilie.nl

"Alles tot in de puntjes regelen voor opdrachtgevers en relaties, dat geeft voldoening!"

Pauline Karssenberg

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Of het nu gaat om een brochure, een woningpresentatie op Funda of een koopakte, ik ben pas tevreden als een opdrachtgever dat ook is."

Floor Vermeulen

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Ik voel me thuis in een klantgerichte rol en geniet van het contact met mensen."

Janneke Turkesteen

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Wij zijn vaak het eerste aanspreekpunt voor relaties en opdrachtgevers. Dat contact moet meteen goed zijn."

 

 

Eline van Beekhoven

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

 "Wij nemen onze opdrachtgevers graag zoveel mogelijk werk uit handen, zodat die meer tijd en energie hebben voor hun dagelijkse bezigheden."

 

 

 

 

Mirte van Manen

Marketing- en communicatiemedewerker

0318-693502
mirte@domicilie.nl

"Wij gaan innoverend te werk om ons kantoor én onze woningen optimaal op de kaart te zetten."

Medewerkers kantoor Nijkerk

Ben van de Velde

Register Makelaar en Taxateur Wonen en Bedrijfsmatig Vastgoed

033-2000181
06-30390208
ben@domicilie.nl

"Een goede makelaar doet meer dan alleen het bemiddelen tussen vraag en aanbod. Wij gaan voor duurzame relaties, oplossingen en resultaten!"

Anne Bonestroo

Adviseur Wonen

033-2000181
nijkerk@domicilie.nl

"Bij aankoop en verkoop zorgen wij voor het complete plaatje"

Mariëlle Severs

Medewerker Commerciële Binnendienst

033-2000181
nijkerk@domicilie.nl