Onze specialisten

Medewerkers kantoor Ede

Nick de Boer

Register Makelaar en Taxateur

06-21877701
nick@domicilie.nl

"Het initiatief ligt bij ons"

Erik Dekker

Register Makelaar en Taxateur

06-21200078
erik@domicilie.nl

"Zakelijke klanten zijn ook emotioneel betrokken bij een pand"

Dennis van den Heuvel

Register Makelaar en Taxateur

06-55777927
dennis@domicilie.nl

"Elke transactie heeft zijn eigen verhaal"

Alfred Groenendijk

Register Makelaar en Taxateur

06-51360549
alfred@domicilie.nl

 

Joyce Stroomberg

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur

06-82746052
joyce@domicilie.nl

Miranda van de Kraats

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
backoffice@domicilie.nl

 

Pauline Karssenberg

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

Floor Vermeulen

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

Mirte van Manen

Marketing- en communicatiemedewerker

0318-693502
mirte@domicilie.nl

Anke Smink

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur
Specialist Exclusief Wonen

0318-693502
anke@domicilie.nl 

"We vormen een ijzersterk team"

Janneke Turkesteen

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

Eline van Beekhoven

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

Medewerkers kantoor Nijkerk

Ben van de Velde

Register Makelaar en Taxateur

033-2000181
06-30390208
ben@domicilie.nl

"Wij gaan voor duurzame relaties, oplossingen en resultaten!"

Jeftha Smaal

Adviseur bedrijfsmakelaardij

033-2000181
06-26921610
jeftha@domicilie.nl

"Bij Domicilie doet u geen zaken met makelaars, maar met mensen". 

Anne Bonestroo

Adviseur wonen

033-2000181
nijkerk@domicilie.nl

"Bij aankoop en verkoop zorgen wij voor het complete plaatje"

Mariëlle Severs

Medewerker Commerciële Binnendienst

033-2000181
nijkerk@domicilie.nl