Zoek een woning

Huurwoningen

Exclusief wonen

Nieuwbouwprojecten

Altijd op de hoogte blijven van ons actuele woningaanbod?

Download dan onze GRATIS app

Home > Over ons > Onze specialisten

Onze specialisten

Medewerkers kantoor Ede

Nick de Boer

Register Makelaar en Taxateur

06-21877701
nick@domicilie.nl

"Een actieve opstelling en heldere communicatie zijn de basis van een goede dienstverlening."

Dennis van den Heuvel

Register Makelaar en Taxateur

06-55777927
dennis@domicilie.nl

"Een goede makelaar is persoonlijk betrokken en neemt de tijd voor mensen."

Alfred Groenendijk

Register Makelaar en Taxateur

06-51360549
alfred@domicilie.nl

"Met een breed netwerk van aanbieders en zoekers brengen wij mensen en wensen bij elkaar."

Christiaan de Boer

Adviseur Wonen
Specialist Nieuwbouw

06-11171804
christiaan@domicilie.nl

 "Nieuwbouw zit ons in het bloed. Door onze strategische houding en actieve benadering tillen we samen uw project naar een hoger niveau."

Valentyn Westerik

Adviseur Wonen

06-51914185
valentyn@domicilie.nl

 

Joyce Stroomberg

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur
Specialist Exclusief Wonen

06-82746052
joyce@domicilie.nl

"Met volle energie gaan wij tot het uiterste om elke verkoop of aankoop tot een succes te maken."

Linsey van de Vendel

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Wij zijn vaak het eerste aanspreekpunt voor relaties en opdrachtgevers. Dat contact moet meteen goed zijn."

Floor Vermeulen

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Ik voel me thuis in een klantgerichte rol en geniet van het contact met mensen."

Mirte van Manen

Marketing- en communicatiemedewerker

0318-693502
mirte@domicilie.nl

"Samen gaan we innoverend te werk om ons kantoor én onze woningen optimaal op de kaart te zetten."

 

Anke Smink

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur

0318-693502
anke@domicilie.nl 

"We vormen een ijzersterk team dat gebruik maakt van elkaars kwaliteiten"

Medewerkers kantoor Nijkerk

Ben van de Velde

Register Makelaar en Taxateur

06-30390208
ben@domicilie.nl

"Een goede makelaar doet meer dan alleen bemiddelen tussen vraag en aanbod. Wij gaan voor duurzame relaties, oplossingen en resultaten!"

Anne Bonestroo

Adviseur Wonen

033-2000181
nijkerk@domicilie.nl

"Bij aankoop en verkoop zorgen wij voor het complete plaatje."

Peterjan van Rijswijk

Adviseur Bedrijfshuisvesting 

06-21200078
peterjan@domicilie.nl

 
"Kennis en kunde zijn cruciaal om onze opdrachtgevers en kopers/huurders zo goed

mogelijk te begeleiden."